Rüyada Köprü Üstünde Oturmak

Rüyada köprü üstünde oturmak sırtındaki yükten kurtulacağına, sevdiklerinden birlikte geçirdiği bir dakikanın bile kendisine büyük mutluluklar vereceğine, çevresinde zenginliği ile nam salacağına, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, bolluğun ve verimin de artacağına, zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına yorulur.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin kavgalı durumların nihayete ereceğine, kısmet dolu işlere gireceğine, iş ve ev değişikliğine gidileceğine, yaşamındaki gelişmelerin olumlu olacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada köprü üstünde oturmak yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, yeni işler yapılacağına, mülkiyetinin artacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin hak yolunu bulacağına, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada köprü üstünde oturmak geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, şifa göreceğine, hayırlı fırsatlar elde edeceğine, sabit geliri olacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına, dünya malı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, imkânlarının kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, sayısız hayır işleyeceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

Rüyamda kocaman bir yılan gördüm o yılan bir anda bir ırmağın üstünde kocaman bir köprüye dönüştü ve ben ve bir kaç tanıdığım kişi ile o köprünün ortasına kadar gidip oturduk

Gülten

Merhabalar,rüyamda cok yüksek surlarin üzerindeyim,iki kisi beni dövmek istiyor ve tipki jack Chan filmlerindeki gibi basliyoruz ucan tekmelerle kavgaya, beni yaklamaya calisiyorlar ama ben Surun en tepesine ciktim ve orda maalesef flim koptu?

Hesna

Günaydın. Ben rüyamda kendi köyümde köprü var altında dolu dolu su akıyor ve ben köprünün üstünde yürüdüm ortasında durup oturdum sonra da ayağa kalkıp köprünün korumaları dan tutunarak suyun akışını izledim annem ve köyden birkaç tanıdığım da var. Bu ruyamin tabiri nedir acaba ?