Rüyada Kör Olacağını Duymak

Rüyada kör olacağını duymak huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, stresten uzaklaşacağına, kötü günlerini aşmayı başaracağına, bol bol hayır duası alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin yakın zaman içinde kazancının artacağına, kazancında bereketin artacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada kör olacağını duymak maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, müjdeli bir haber alacağına, endişelerin yerini mutluluğun alacağına, elindeki imkanları sevdiklerini mutlu etmek için kullanacağına alamet eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, alacağı sevinçli bir haberi yakınlarıyla paylaşacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kör olacağını duymak daha önce çektiği çilelerin mükafatını tez zamanda göreceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, başlayacağı bir işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine delalet eder.

Rüyanın tabirine göre zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
havva

35 yaşındayım rüyamda 53/54 yaşında kör olacağımı söylüyorlar çok üzülüyorum hayırlara gelsin