Rüyada Kör Olduğunu Sanmak

Rüyada kör olduğunu sanmak hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, hayırlı günlerin geleceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kimsenin aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına, masraflarının azalacağına, kendisini keşfedeceğine, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kör olduğunu sanmak ailesinin gurur kaynağı olacağına, ticaretinin genişleyeceğine, güzel haberler alınacağına, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, üst makamlara çıkacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre rüya sahibinin daha rahat bir nefes alacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada kör olduğunu sanmak kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, işlerinde farklı bir aşamaya geçeceğine, sevdiklerinin hep yanında kalacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments