Rüyada Kor Söndürmek

Rüyada kor söndürmek yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, alım gücünün artmasına delalet eder.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin kurulu bir düzenin sağlanacağına, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, alım gücünün artacağına, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kor söndürmek hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, sırtının asla yere gelmeyeceğine, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kendi işini açacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, iş hayatındaki rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, güzel bir insan haline geleceğine, yapacağı atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada kor söndürmek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, kendini destekleyen kişilere değer vereceğine, ekmeğinin çoğalacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin işlerin toparlanacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments