Rüyada Korkarak Uyanmak Görmek

Rüyada korkarak uyanmak görmek yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, herkesin ilgisinin çekileceğine, problemlerinin çözümlerine ulaşacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin kendisine yardımları dokunan birinin mutlu edileceğine, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, şansın açılacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada korkarak uyanmak görmek kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, dertlerinin unutulacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine inanılmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin lüksünün ve konforunun baki olacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada korkarak uyanmak görmek her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına, kapanan kapıların açılacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine, işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde geleceğine akıllıca yatırımlar yapacağına, yeni iş teklifleri alacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, kafasındaki her soruya cevap bulacağına, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, yol göstereceğine, mal sahibi olacağına, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ecemşah güler

Etraf soluktu bi Kadın ev köpeğine parlak yeşil topla oyun oynatıyordu daha Sonra top yeşil elmaya dönüştü üzerinde 4 yazıyordu