Rüyada Korkudan Kurtulmak

Rüyada korkudan kurtulmak kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada korkudan kurtulmak kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, harama göz dikmeyeceğine, hiçbir zaman evindeki tenceresinin boş kalmayacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, rahat bir hayatı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hem eşinin hem de kendisinin çok rahat edeceğine, dua alacağına, mutluluğuna kavuşacağına, kurulacak olan bir ortaklıkla birlikte büyük bir zahmetten kurtuluşa erileceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına tabir olunur.

Rüyada korkudan kurtulmak çok büyük mutluluklar duyacağına, rızkının çoğalacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments