Rüyada Korse Görmek

Rüyada korse görmek çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtının yere gelmeyeceğine, üst bir mevkiye terfiye alınacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre yakın bir arkadaşın vesile olduğu bir ilişkinin evlilikle noktalanacağına, çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bel korsesi görmek gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, üzerindeki ağır bir sorumluluğu başarıyla tamamladığında kendisine geleceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, elinin darlığa düşmeyeceğine, daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz korse görmek maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, harama göz dikmeyeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumcularına göre aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı korse görmek malını ve canını emniyete alacağına, borçların ödeneceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı güzel adımlar atılacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada siyah korse görmek yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, içinin rahat edeceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments