Rüyada Kraliyet Ailesi Görmek

Rüyada kraliyet ailesi görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, kötü ve hastalıklı olacağı günlerin geride kalacağına, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, günlerinin güzelleşeceğine, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kraliyet ailesi görmek inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, evliler için yeni bebek müjdelerine ve bekarlar için evlilik haberleri alınacağına, kazancının her geçen gün artacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ingiliz kraliyet ailesi görmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, rahat bir döneme gireceğine, yaptığı bir sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ben

Hollanda kralınin cocuklari bize ziyarete gelmislerdi tanisiyorduk guzel bir muhabbetimiz vardi sonra ingiltere kralicesi geldi onunlada tanisiyormusuz sonra birlikte gezmeye ve yemege cikacaktik bende faytonla gidelim dedim benim icin faytonu getirtti ve cok eglenceli vakit gecirerek carsida bir lokantaya gittik pizzaciydi yerlerde hali vardi ayakkabilarimizi cikardik bir yere oturduk
sonra yemek yemeden ayrildilar ordan

Şanslı

Merhabalar. Rüyamda erkek kardeşim ile kraliyet ailesini ziyaret ediyoruz. Kalabalık bir protokol var ve kraliyet ailesini onların selamı gibi eğilerek selam veriyorum. Onlarda bizi güzel karşılıyorlar. Açık havada yan yana dizilen protokol sandalyelerinin en önlerine geçip oturuyorum. Gayet mutlu ve neşeliyim. Rüyamı yorumlarsaniz sevinirim.