Rüyada Krem Kutusu Görmek

Rüyada krem kutusu görmek verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, alınteri ile kazanılan paranın hayırlı bir iş için bir kenara konulacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, geleceğine bakacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, çeşitli iş denemeleri sonunda en uygun işe karar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada boş krem kutusu görmek moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine işarettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, işle alakalı konularda karar vermeden önce büyüklerine ve tecrübeli kişilere fikir danışacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada pembe krem kutusu görmek güzel bir evliliğe, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, evlat sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, atılım yapacağına, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüya tabirine göre aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, malının ve parasının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil krem kutusu görmek işinde terfi alacağına, yanlış anlaşıldığı bir konuda kendisini aklama imkanı bulacağına, kazanılan paranın artacağına, aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, huzurlu olunacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Rüyamda evde kullandiğim yüz kremi bir başkasi almaya çalışıyor bende vermedim o çok pahalı dedim ne anlama geliyor

Sabah Yıldızı

Rüyamda bayan komşumun elinde küçük 3 4 kutu krem var. Bana vermek istiyor ben yaptım diyerek. Ben de sen de dursun bize verme lazım olduğun da senden alırız diyorum. O almam için ısrar ederek ben kendim yaptım bunları diyor. Krem kutuları beyaz renkte ve küçüktü

naim

hayırlı günler istihare namazı yaptım kardeşimin sağlığı üzerine. rüyamda görüyordum elimde bir ilaç krem kutusu vardı yıpranmıştı ama saniyeler içinde yenileniyordu yani böyle kutudan yeni çıkarılmış krem tüpüydü sapasağlamdı. hayra yorumlar mısınız

Mavice

Rüyayı gören bi arkadaşımın çocuğu. Rüyasında ben arkadaşıma kahverengi ve turuncu renkli bi kutuda krem veriyormuşum Bunu kullan bununla olur demişim o da biliyorum kızım da onla oldu zaten demiş ne anlama gelir acaba