Rüyada Küçük Abdestin Gelmesi

Rüyada küçük abdestin gelmesi sorunlarının her geçen gün azalacağına, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, ticaretinin hızlanacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye tabir olunur.

Rüyada küçük abdestin gelmesi evine bereket geleceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, çevresindekilere yaptıklarına karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına alamet eder.

Rüyada küçük abdestin gelmesi önemli ve büyük adımlar atacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, yüzünün güleceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına rivayet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments