Rüyada Kulak Ağrıması Görmek

Rüyada kulak ağrıması görmek yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin söylediği yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine, hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kazançlı işlere girileceğine, zararların telafi edileceğine, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulak ağrıması görmek aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, gurur verici ve ailesini mutlu edecek işler yapacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, moral bulacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, kısmetlerinin herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına, çok büyük atılımlar yapılacağına, emrinde pek çok kişinin olacağına, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının kulağının ağrıdığını görmek dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, rahat edilecek bir projeye girileceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına işaret eder.

Rüya sözlüğüne göre kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, isteklerine nail olacağına, elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına yorumlanmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buse Solmaz

Merhaba;Dün ilk defa böyle bir rüya gördüm acısını hissettim resmen gündüz niyetine olsun. Kulağımda (sol) ciddi bir dolgunluk hissi vardı sanki kalbim orda atıyor gibi ve sanki balon varmışcasına şişiyordu. Acaba içinde bir şeymi var diyorum parmakla bakıyorum bişey yok acaba arımı girdi diyorum yada böcek. Doktora gidiyorum durumu izah ediyorum gel bakalım diyor cihazı kulağıma sokuyor ucu kapalı bir şey onu engellemiş diyo bir kablo gibi bir şey sokuyor çok şaşırıyor bu bir ilk dedi v uyandım

Abdulbaki

Ruyada kizimin kulagi agriyordu ve kulagin icinden akinti geliyor hastaneye goturdum ve doktora gotururken kayboldu