Rüyada Kulak Muayenesi Olmak

Rüyada kulak muayenesi olmak girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, ailesine rahat bir hayat sağlayacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kulak muayenesi olmak keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, işindeki bir projede aşama kaydedeceğine, mutlu olunacağına, günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına delalet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin isabetli kararlar alacağına, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, Allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, çok iyi işler yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktora kulak muayenesi olmak güzel ve önemli işler yapacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, kazancının çoğalacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, bir akrabası ile aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine rivayet etmektedir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Kulak Muayenesi Olmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Hayirli günler, ilkkez bir Rüyami cok merak ediyorum… Rüyamda bir Doktora muayene olurken belim icin gitmisim sag kulagimada bakmak istedi. Kulak muayenesi icin kullanilan aletiyle kulagima bakarken aletin isigi kulagimdan gözüme dogru gecti yani kulagimin icini görmüs gibi oldum ve o isik birden disariya vurdu heryer aydinlandi gözümü kamastiran bir isik oldu gözümü cok aldi basim dönmeye basladi ve ben birden korkmaya baslayip dua etmeye sureler okumaya basladim. Bir tabirde gördügüm doktorun annem oldugunu yaziyordu. Benim annem malesef vefat etti. Rüya yorumunuz icin simdiden tsk ederim. Umarim karmasik yazimi anlatimimi anliyabilirsiniz. Iyi günler

    • Sevgili Cansu,
      Rüyada kulak muayenesi olurken kulağının içinden ışıklar çıkıp korktuğunu görmek rüyayı görenin zorlukla hak ettiği neşeye, gayrete ve refaha delalet eder. Rüya alimlerine göre keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine; sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına; kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine yorulur.
      Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlıklara çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim