Rüyada Kuma Saplanmış Araba Görmek

Rüyada kuma saplanmış araba görmek çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin rızkın ve kısmetin artacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, sıkıntılarının hafifleyeceğine, kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuma saplanmış araba görmek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının giderileceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuma saplanmış araba görmek sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına alamet etmektedir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin güzel bir hayatı olacağına, kendisini destekleyen kişiler sayesinde huzur bulacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, güzellik ve hayır geleceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek erbaz

Rüyamda eşim arabayla çok kumluk bir yoldan çıkmaya çalışıyor ne oldu diye sordum araba bozuldu dedi çok üzüldü kafasındaki kumları temizledim teselli ettim

Burak Almanya

Merhabalar ,
Rüyamda Ikiz kiz kardesimin nişanı var ve cok arkadaslarim bizim istanbuldaki evde toplanmislar almanyada yasadigimiz halde. Sonrasinda bir arkadasinin mavi arabasina bindigimi görüyorum. Bir kac saniye sonra bir kumluga giriyoruz ve araba ile cikamiyoruz. Bir türlü ordan cikiyoruz ve mavi sportif arabayi ben kullanmaya basliyorum. Sonra arabanin icinde ikiz kiz kardesim tam hatirliyorsam mavi elbise ile yanimda oturuyor , yüzündeki killara bende arabanin yavasligina kiziyorum.