Rüyada Kumanın Olduğunu Görmek

Rüyada kumanın olduğunu görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, kendisini iyi hissedeceğine, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, zorlukların biteceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada kumanın olduğunu görmek aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine delalet etmektedir.

Ulemaya göre rüya sahibinin başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, hayatın kendisine şöhret ve hayır getireceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, kendisine bol sohbet, neşe ve eğlence getirecek, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kumanın olduğunu görmek beklenen haberlerin nihayet geleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşmayacağına, başarılarının artacağına, hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına rivayet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, zorluklarını aşacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments