Rüyada Küpe Çıkartmak

Rüyada küpe çıkartmak sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre hidayete ermeyi başaracağına, maddi olanakların artacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzından küpe çıkarmak kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, sorunlarından kurtulacağına, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, farklı iş ortaklıklarına gireceğine rivayet eder.

Ayrıca bu rüya sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, keyiflerinin yerinde olacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada burnundan küpe çıkarmak güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına işarettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda gelir elde edeceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, parasız ve işsiz kalan kimselere elini açacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kulağın içinden küpe çıkması dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, işinde deneyim kazanılacağına, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, hep dua edeceğine, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi ile büyük kazanç elde edeceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kulaktan küpe çıkarmak sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, işlerin yolunda gideceğine, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sena yilmaz

Rüyamda kulağımda sürekli takılı olan gümüş kupemi kızım çekerek cikariyordu

Kadifem

Merhaba, kulağımdaki küpeyi çıkarıp masanın üzerine koyuyordum. Ne anlama geliyor acaba?

Demet bulut

Rüyamda eşim bana bir süs eşyası almış çaydanlık gibi ibrik gibi bir şey bende hemen kulagimdaki Beyaz taşlı altın kupemi çıkarıp ona veriyorum bir bakıyor altın altın diyorum alıyor sonra masanın üstüne koydu baktım orada duruyor küpe bende alıp iyi bir yere koyayım diyorum dolaptaki bardağın içine koyuyorum hayırdır inşallah

İlter

Merhaba ben rüyamda söyle birşey gördüm gercekteki gibi küpe takiyordum dedem arkamdan gelip o nasıl küpeki çıkart ağza benziyor diyordu sizce sonucu ne olabilir kafama takıldı şimdiden teşekkürler

Nisa

Merhaba rüyamda kulağımdaki küpelerden birini çıkarıyordum ve delik kapanır korkusuyla tekrar takıp rahatlıyordum, yorumu nedir acaba?

Sevgi

Ruyämda 11 yaşındaki oğlumun başına bir genç yağlı Krem sürüyor 150 TL istiyor ben de olmadığı için ona 50tl vermek istiyorum o ısrar ediyor bende onun karşılığında küpemin birini ödünç veriyorum parayı getirip küpeyi geri almak için bu rüyamı yorumlar mısınız

Anonim

Rüyada eşimin başka kadınla eğlendiğini gördüm bende eşime kulağımdaki küpeyi ve yüzüğümü eline verdim