Rüyada Küpeli Çiçek Görmek

Rüyada küpeli çiçek görmek eline güzel fırsatların geçeceğine, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, her şeyin daha fazlasına kavuşacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine işaret eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak hamleler yapacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına ve kişilerin orta yolu bulmalarında büyük rol oynayacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada beyaz küpeli çiçeği görmek doğru haber almaya, iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibinin sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, gönül yaralarının iyileşeceğine, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saksıda küpeli çiçeği görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, işlerin artacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, hasta ise şifa bulacağına, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, önemli bir makama terfi alacağına, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments