Rüyada Kur An Okumak

Rüyada kur an okumak kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, zenginliğe kavuşulacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin büyük bir başarıya ulaşılacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına yorulur.

Rüyada kur an okumak oğlu evli ise torun sahibi olacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, dertlerin biteceğine, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına delalet eder.

Rüya anlamına göre yaşamının daha kolay hale geleceğine, işinde terfi alıp kıdem atlayacağına, işlerdeki verimin artacağına, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, rahatın ve konforun geleceğine tabir olunur.

Rüyada kur an okumak yaptığı yatırımlardan hayır göreceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, prestij sahibi olunacağına, ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre tövbe edeceğine, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, özellikle bu dönemde alacağı kararlardan dolayı ileriki zamanlarda pişmanlık veya sıkıntı duymacağına, güçlendikçe güçleneceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hayal

Rüyamda devam ettiğim bir fetih terkibim vardı onu okumak için Kuranımı elime aldım ama üç tane renkli ip vardı arada yerleri karıştırdım devam ettiğim iki de hatmim varmış yetişir az kaldı diye sevindim ona sonra fetih süresini açtım okumaya başladım ordan da hatmime devam ettim

Arzu

Bosandim 44 yas.Rüyamda küz bir arkadasimla ve annesiyle gezmeye gitmisik. Bir pastaneye geldik ve arkadasim ve ben bir cok Donuts cikolatali kurabiyeler vs almisiz. Bir yerde oturmusuz arkadasimin annesi bir den namaz kilmaya baslamis, sasirdim ve sordum ne zaman kilmaya basladi diye, o da bana sen vesile oldun dedi ve bende vakit namazimi kildim. Birden baska arkaslar gördüm. Sarisin bir bayan arkadas arkadasimin annesinin hakkinda kötü konusuyormus bende onu savunmusum. Birde Kuran okumusuz.

Ayten

Rüyada damdayım ve elimde bir kuran vardı sonra üvey halam geldi, neden yasin suresini okuyorsun, cenazeler için(kuran sayfasından bir tanesini katlayarak gösterdi) burayı yani yasinden öncekini okumalısın dedi, bende ona, zaten öyle yaptım mumtehhine suresini okudum dedim. Sonra elimdeki kuran açık bir şekilde okunuyordu sanki görünmez biri tarafından yani kuran sesini duyuyordum. Elbise askılığında ölmüş dedemin gömlekleri vardı her gömleğe dokunuyordum ve kuran sesiyle gömlekler ıslanıyordu

Ayten

Çok teşekkürler

İrem

Merhabalar rüyamda kimin dediğini tam hatırlamıyorum ama biri bana kuran okumam gerektiğini söylüyordu ne anlama gelir

Ayşe

Rüyamda Kur’an Kerim’i yürürken taşırken yere düşürdüm sonra yerden alıp öptüm sonra bir odaya gidip oturdum hangi süre olduğu bilmeden okmaya başladım.

Selma

Rüyamda eşim bozuk bir sesle kuran okuyor kendi normal sesiyle okuyamuyor güzel okumaya calıştikca sesi kötüleşiyor

Murat

Merhaba rüyada yerini hatırlamadığım bir yerde ezbere kuran okuyordum Fatiha suresi idi ve güzel ses ve kıraatle tecvitli okuyordum