Rüyada Kuranı Düşerken Tutmak

Rüyada kuranı düşerken tutmak insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine alamet eder.

Rüya alimlerine göre işinde ilerleyeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, dardaki bir tanıdığa yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, maddi durumun düzeleceğine, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına delalettir.

Rüyada kuranı düşerken tutmak yapılan hataların yakında telafi edileceğine, içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, tartışmaların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, hayata karşı bakışının değişeceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına alamettir.

Rüyada kuranı düşerken tutmak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, çevresindekilere doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, kazancını başkalarıyla paylaşacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments