Rüyada Kuranı Kerime El Basarak Yemin Etmek

Rüyada kuranı kerime el basarak yemin etmek rahatsızlığından kurtulacağına, dertlerinin biteceğine, aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, bir hobinin iş olarak benimseneceğine alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, lüks içinde olacağına, yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına inanılır.

Rüyada kuranı kerime el basarak yemin etmek ağız tadının yerinde kalacağına, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, mal mülk sahibi olacağına alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin kırgınların ve küskünlerin barışacağına, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, başarılarının daim olacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuranı kerime el basarak yemin etmek ayrıcalık elde edeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, kazanç elde edeceğine, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine yorulur.

Rüya anlamına göre yeni projeler için kaynak elde edeceğine, bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ecrin

Selamın aleyküm hocam. bende bu gece rüya gördüm eşim bana diyordu çeşmeyi çok açmışsın kıs biraz bende yemin ediyordum öyle kalacak oda çok israr ediyor du bende okadar sinirlendim ki dedim hz muhammed de gelse çeşme öyle kalacak çok korkuyorum inşallah kötü birşey çıkmaz ben kuranı-kerim de çok yemin ediyordum

Cano

Rüyamda bi haksızlık sonucu, yanlış anlama sonucu ağlayarak Kuranı kerime el basıp Allah ve Resul’üne yemin ediyordum. Ama bir türlü derdimi anlatamadım ona rağmen kimse inanmadan uyandım

Ebriiii

Rüyamda boşanmış abimin çocukları ve eski eşi bizde idi abimi soruyordu abimin artık senle ve senin bizle artık bir bağlantın yok abimin hayatında başka biri var ve çok mutlu diyordum inanmıyordu yalan söylediğimi sanıyordu evde duvarda kendi büyük kuranim var onu elime alıp yemin ederim ki abim artık seni sevmiyor onu seviyor sen kimsinki sevecek seni diyip yemin ediyor el basiyordum

Ebriiii

Çok teşekkür ederim

Ayşe

Kendi kuranıma el basiyordum ve yemin ediyordum ve okuldaydim hocalarım tebrik ediyolardi yeni başlamıştım okula bı arkadaşımla kavga ediyorduk ama ağlayıp sariliyordum o da Kur’an’a el basıp yemin etmek istiyordu ben izin vermiyordum