Rüyada Kurban Keçi Görmek

Rüyada kurban keçi görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, hayatı doyasıya yaşama şansına sahip olacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına, para kazanmaya başlayacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, çok sevdiği birisi ile aradaki dostluğun daha da pekişeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurban keçi görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine, işlerin canlanacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, daha fazla gelire kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, tatsızlıkların tecrübe sahibi kişiler sayesinde ortadan kalkacağına, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, düzenini oturttuktan sonra hayatına kaldığı yerden daha başarılı ve daha mutlu bir şekilde devam edeceğine, maddi açıdan iyi bir konuma getirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah kurbanlık keçi görmek geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, terfi edeceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, emin adımlarla ilerlediği hayatını daha da güzelleştirmek için çevresindeki kimselerle de iş birliği yapacağına, makamının yükseleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, artık kötü günler yaşamayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Duygu

Rüyamda eski kocam evime bir kurbanlık koyunla geliyor yatağımın kenarına kani bulaşmış koyunun onu temizliyorum ve çıkıyor daha sonra eski kocam ellerini yıkıyor mutfakta bende bu durumdan rahatsız oluyorum
Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim