Rüyada Kurdeleye Dizili Altın Görmek

Rüyada kurdeleye dizili altın görmek mutluluk ve huzur bulacağına, kendi işine kavuşacağına, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, iyiye ve güzel olana ulaşacağına yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre hedeflerin gerçekleştirileceğine, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, can ciğer dost olduğu birisinin çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, ticarette önünün açık olacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurdeleye dizili altın görmek ortalığın sakinleşip, durulacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin rahat yüzü göreceğine, ismini herkese duyuracağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına yorulur.

Rüyada kırmızı kurdeleye dizili altın görmek işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, yolunun açık olacağına, duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına delalet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yaşamak istediği hayatı bulacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, bolluk ve bereket yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayca

Ruyamda
Mavi ve kırmızı kurdelede o kadar çok altin vardiki ceyrekler tam lar cumhuriyetleri hepsi karışıktı ve ben bunları birisinin ayaklarından boynuna kadar sarıyorum düşenleride avucumda tutuyorum ve sonra onları pis bi yere saklıyorum

Nur

Rüyamda kurdeleye dizili bi 20 tane altın gördüm be sanki bu altınlar gelinlik yıllarımda takılmış altınları ve ben bi yerde buluyordum yanımda da ablam vardı