Rüyada Kürek Kırılması

Rüyada kürek kırılması rızkın genişleyeceğine, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, kendisi için rahat bir hayat kurma yolunda çok büyük bir atılım gerçekleştireceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin kapanacağına, dünyevi hayatını garanti altına alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok başarı sağlayacağı bir dönemin başlayacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada kürek kırılması elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, spor yapmaya başlanılacağına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada kürek kırılması eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, malının ve parasının eksilmeyeceğine, ekmeğinin azalmayacağına, hastalıktan şifa bulmaya, hayatındaki fırtınaların durulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, yüksek diploma alacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments