Rüyada Kurşun Döken Görmek

Rüyada kurşun döken görmek hayatın kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, imkanlarının genişleyeceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin mutluluğuna kavuşacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın herkesi sevindireceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasına kurşun döküldüğünü görmek rahat bir hayat sürüleceğine, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, yokluğun biteceğine, yeni şeyler deneneceğine delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin sorunlarını gidereceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada üzerine kurşun döküldüğünü görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine yorumlanır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, rızık eksikliği yaşamayacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların hayır dualarının alınacağına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe H

Merhaba imsak vakti çok tuhaf bir rüya gördüm. Bir komşumuz bize gelmiş kızıyla senin için kurşun döktük dediler. Ben de karşı çıktım günah falan diye. Kız benim için döktüğü kurşunu gözlerine koydu.(kurşun değil de civa gibi bir şeydi şimdi düşününce) Kurşunu koyduğu iki gözü mosmor haldeydi. Uyumadan önce çok ağlamıştım ve uyandığımda korkutucu derecede şiş kırmızı gözlerle uyandım. Yorumunuzu rica edeceğim inşallah hayırlara çıksın

Thecattlethat

Ben yks sınavına hazırlanıyorum gerçekte rüyamda annem bana kurşun döküyor ama üzerimde örtü yok

Anonim

Rüyamda Mardin’e gitmişim orada benim talebem var o bana kurşun döküyo ve sonuçta kötü bişe çıkıyo bana diyo hocam bunu yapmazsanız evlenemezsiniz

Medine

Bir yaşlı teyze kurşun döküyor önünde kuran yazılı kağıtlar var komşuma döküyor ona dökünce az paraya dönüyorsa bende döktürüyor diyom birde çok güzel düzgün bir yol var bensem kumaş alıyorum hemde çiçek ve boş saksı