Rüyada Kurşun Kalem Açmak

Rüyada kurşun kalem açmak çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, uğradığı zararları bu zarara neden olan kişilerden karşılayacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, kişi eğer bekar ise anlayışlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine tabir olunur.

Rüyada kurşun kalem açmak aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, elini haramdan uzak tutacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, her daim bereketli işler yapacağına, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı kurşun kalem açmak güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve işlerin günden güne iyi bir hal alacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, önündeki engellerin ortadan kalkacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zuhal

Gündüz niyetine…Rüyamda 15 aylık erkek torunum kurşun kalem açiyor ve ve ben kocaman ucü elime alıyorum bu kurşunmu şimdi diyorum.Onu hala kalem elinde açmaya devam ederken göruyorum .

Özlem

Rüyamda sevgilim bizim eve gelmiş ben deftere bi şeyler yazarken o da renkli kalemleri açıyordu bu sıra da da annem karşı koltukta yatıyordu

Suleyman Apaydin

Rüyamda okul ortamında bulunuyorum. bir kızla sevgili olmuşum daha sonra bu kız ağlayarak sınıfa giriyor ve benim hakkımda kötü şeyler duyduğunu söylüyor. yalan iftiraya ugramisim bunu herkes duyduğunu söylüyor. fakat ben böyle bir şeyi ilk defa duyuyorum. derste oluyorum kalemimi açmak istiyorum ama açıyorum açıyorum kalemin ucu kırık çıkıyor. koca kalem ufak kalıyor ama sonunda açıyorum. daha sonra çay almaya gidiyorum bir arkadaşın ağlayarak bagirdigini duyuyorum. bakıyorum tezgah gibi bir şeyin altına kefenlenmis çıkarıyorum onu, 5-6 kat sarılmış durumda cikarttigim zaman ortam bir anda çöl gibi oluyor beyaz renk. daha sonra sirama geçiyorum olmuş bir arkadaşım yanımda oluyor. bekardi onun çocuğu olacağını öğreniyorum. sınıfta bazı kişiler aynı anda aynı rüyaları görüyoruz kabus gibiydi hayır diyelim hayır olsun ins