Rüyada Kurşunlanarak Yaralanmak

Rüyada kurşunlanarak yaralanmak sadece maddi gücünün değil aynı zamanda manevi gücünün de ömür boyu süreceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, hayatının olumlu yönde değişeceğine, kazancınızın daha az fakat bereketli olacağına, kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kurşunlanarak yaralanmak huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde üzerindeki kötü durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine alamettir.

Rüya sözlüğüne göre hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, işinde terfi ettirileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine işarettir.

Rüyada kurşunlanarak yaralanmak sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, şansının ve bahtının daima açık olacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, deyim yerindeyse geniş geniş yaşayacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, dua alacağına, kısmetinin açılacağına, tüm sıkıntıların giderileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments