Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Rüyada kuru fasulye pişirmek bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, rızkının genişleyeceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre hayır işlerinden geri kalmayacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, son model arabaya sahip olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına, başarılarının ve kazancının artacağına tabir olunur.

Rüyada ateşte kuru fasulye pişirmek insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, alacağı bazı haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına, değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin para sıkıntısının olmayacağına, başarılı olacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, örnek, saygı değer, sözü dinlenir, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, rahat edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düdüklü tencerede kuru fasulye pişirmek sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, çalışmalarının ve projelerinin daha çok insana ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumlarına göre önemli işlere imza atacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada etli kuru fasulye pişirmek gelirinin çoğalacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, kafasının rahat edeceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, üzüntülerin son bulacağına işaret eder.

Rüyada kazanda kuru fasulye pişirmek insanlarla uyumunun artacağına, bol kazanç elde edileceğine, hak yolunu tutacağına, sevdiklerine kavuşacağına, iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına yorumlanır.

Rüyada misafire kuru fasulye pişirmek işinde ustalaşacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, patron koltuğuna geçeceğine, ele geçen kısmetlerin ve fırsatların artacağına, kazançlı bir iş kuracağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin en yüksek makamlara oturacağına, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayırlı bir evlada sahip olacağına, kuran hafızı olmaya ya da hafızlık üzerine çalışan bir öğrenciye yardımda bulunacağına, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçma, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına delalet eder.

Rüyada sobada kuru fasulye pişirmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, en yüksek makamlara oturacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, büyük adımlar atılacağına, sevdiğiyle yoluna hayırlı şekilde devam edeceğine, işlerin devam edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Yakın akrabalarım bize yemeğe gelmiş, bende rüyamda onlara kuru fasulye pişiriyordum. Büyük alüminyum tencerede kuru fasulye haşladım. Ama o kadar çok oldu ki başka tencerede daha kuru fasulye pişirdiğimi gördüm. İki yengem yanıma geldiler, sofrayı kurmadan mutfak masasında kendilerine kurufasulye koyup yediler. Bende sinir oluyorum yemek saatini bekleseydiniz diyorum. Büyük yengem zaten yemek iyi olmamış, bana yenisini yap dedi. Etsiz olmuş et getirdik ondan koyarsın dedi. Sonra kendi kalktı, bize etli kuru fasulye pişirdi.

Bu yazıyla ilgili rüyanızı yazın, gün içinde tabir edilsin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.