Rüyada Kurum Dökülmesi

Rüyada kurum dökülmesi yüzünün güleceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yeni bir ilişkiye başlamaya, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, kazancının her geçen gün artacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına delalet eder.

Rüyada bacadan kurum dökülmesi yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, gamsız bir hayat süreceğine, kazancın ikiye katlanacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüya sahibinin insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, büyük oranda kazanç elde edeceğine, keyifli günler geçireceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, kafa dinleyeceğine, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına işaret eder.

Rüyada eve kurum dökülmesi adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, bir konuda başarılı olabilmesi için sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, harekete geçip bir an önce başladığında başarıyı yakalayacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, rahata ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin umutlarının kendisine hayır getireceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, yaptığı çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada evin içine kurum dökülmesi kısa süreli karlar elde edileceğine, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, hayatına renk ve eğlence geleceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada sobadan kurum dökülmesi rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, kederlerinin son bulacağına, sıkıntıdan sonra feraha erileceğine, günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine kurum dökülmesi yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, dostları ve komşularıyla koyu muhabbette olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ümmü gül

Rüyamda sobanin iki borusu çıktı bende hemen yer dokulmesin diye beyaz bir banyo küvetine boşalttım simsiyak bayağı kurum döküldü..nedir tesekkürler.