Rüyada Kurum Müdürünü Görmek

Rüyada kurum müdürünü görmek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine yorulur.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine yorumlanır.

Rüyada kurum müdürünü görmek kendini her konuda geliştireceğine, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Ulemaya göre çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, geçim derdinin olmayacağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, sorunlardan kolayca kurtulacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çalıştığı kurumun müdürünü görmek kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, sözünde duracağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine rivayet eder.

Rüya alimlerine göre büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments