Rüyada Kuş Gagalaması

Rüyada kuş gagalaması çok rahat bir hayata adım atacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, dileklerin kabul olacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, rızkının sonsuz olacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, başka kimselere yardım edeceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, uzun bir zamandan beri çekilen bir hasretin biteceğine, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada başına kuş gagalaması çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, yetiştiği çevrenin kendisi için büyük şans olacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sıhhat kazanacağına, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine delalet eder.

Rüyada beyaz kuş gagalaması işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, bol dua edeceğine, lüks bir hayat geçireceğine, başarılı bir insan olacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, yaşamındaki huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, sevdiği kişilerden aldığı destek ve yardımla amacına ulaşacağına işarettir.

Rüyada muhabbet kuşu gagalaması üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, şartlarının zenginleşeceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, rızkında ve malında artma olacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Rüyamda bebeğim yürümeye başlamış ve yeni doğmuş minik bir kuş bebeğimin elini gagaladı yavru kuşlar 2-3-4 taneydi sadece biri gagaladı

Zuhal

Merhaba, rüyamda kuşu elime alıyordum sonra bir anda yüzümü gagalamaya çalışıyordu sonra ben uçsun diye havaya atıyordum ama uçamiyordu

Hatice

Merhaba rüyamda sol omzumu bi kuş gagalıyordu

Dede

Merhaba, rüyamda uçan bir kuşa sanki bana ait gibiymiş ve beslemek için elimi uzatarak konmasını istiyorum ve o an kuş elimin üstüne konuyor ama elimin üst tarafını gagalayarak ufak bir delik açıyor ve canım acıyor, sonra kuşun elimin üstünden uçtuğunu, baktığımda delinmiş olarak görüyorum elimi ama kan veya yara görmüyorum. Ve o anda kuşla konuşmaya başlıyorum. Ve sonra kuşunda konuşması oluyor ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum

Yiğit

Merhaba rüyamda güvercinin pantolonumu gagaladığınj ve ince parçalar kopararak söktüğünü görüyorum, ben kaçmaya uyarmaya çalışsamda devam ediyor ve böyle parmak kalınlığında kot pantolonum parçalanıyor sonra uyanıyorum. Ne demektir acaba?

Yiğit

Teşekkürler

Burcu

Rüyamda kafamın sol tarafına bir kuş kondu canımı çok acıttı kızıma bunu hemen al diye bağırıyordum uyandım

Sirma

Merhaba bnm ruyam bi dukkana giriyorum birini cagiriyorum o sirada masanin ustunde yeşil muhabbet kuşu var yanina yaklaştım seveyim derken benim elimi gagalamaya çalıştı yem verdim yine gagaladiktan sonra ayni dövüş horozu gibi kalkti yüzümü gagaladi hissettim ve uyandim korkarak bu rüyanın agirligini ikindiye kadar cektim

Zuhal

Rüyamda muhabbet kusu sağ bas parmaktaki tırnağını kemiriyodu

Melisa

Merhaba, rüyamda bir kuş eline aldım. Elerimi gagalamaya başlamış yaram oluyordu, fakat kan akmıyordu. Fazla dayanamadım kuşu yemi içine bıraktım. Ne anlama gelir.