Rüyada Küs Olduğun Halayı Görmek

Rüyada küs olduğun halayı görmek hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, başarı kazanacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, zararların yakında telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun halayı görmek zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, işleri büyüterek kendi işinin patronu olacağına, mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine yorumlanır.

Tabirciye göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kazancının bereketleneceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada küs olduğun halayı görmek alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, emeklerinin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, maneviyatın zenginleşeceğine, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Küs olduğum halalarımla bir toplantıda buluşacakmışız ve oraya trenle gitmişim. Halalarımı görünce heyecandan ayakkabısız inmiştim trenden ve halalarımla sarılıp sonra da ayakkabı almaya gittik ve uyandım

Asker

Rüyamda uzun zamandır küs olduğumuz halamı hastanede görüyorum ayakta hasta falan degildi konuşuyorduk ne anlama gelir

Mustafa Y38

Rüyamda Ölmüş Babamın Bacısının oğluna taktığı Yarım altın mesele oluyor.Halamın 3 oğlu var 2 ine küçük altın taktı babam.Fakat biz de 3 kardeşiz ve halam hepimize küçük altın taktı.Yarım altın 4 küçük ediyor ve halam 3 küçük altın taktı yani bize 3 küçük altın borçlu bunu inkar ediyorlar Bende Anneme açık açık söyle artık korkma kimseden diye Annemi cesaretlendşyorum yanında oluyorum Halam kocası ile birlikte inkar ediyorlar biz ödedik diye.Bizde bak hesap var mizan var diye ALLAH bilyor diyoru

Nunu

Ruyamda uzun zamandir gorusmedigim halam evime esimi bir is icin almak uzere geliyordu. Sanki onun bir asistani olmustu. Esim cantasiyla gitmeye hazirlaniyordu ve kapida bir minibus vardi. Evimiz baska bir ulkede olmasina ragmen gelmesine sasiriyordum. Ve sanki evim baska ulkede degil de istanbulda imis gibi halami daha fazla gelmesi icin davet ediyorum.

mina

rüyada uzun zamandır konuşmadığım halamla mutlu ve sevgi dolu alışveriş yapıyoduk

Zeynep

Merhaba rüyamda gerçekte küs olduğum halamı görüyorum evimize geliyor fakat içeri girmiyorum sonra babam geliyor gerçekte anlaşamadıkları tarla tapu meselesini tatlıya bağlayarak anlaşıyorlar.