Rüyada Küs Olduğun Kişinin Af Dilemesi

Rüyada küs olduğun kişinin af dilemesi elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, ailesinin yüzünü kara çıkartmadan, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, başarılarının ön planda kalmayı sağlayacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına, hafifleyeceğine, işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine yorumlanır.

Rüyada küs olduğun kişinin af dilemesi uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, sevdiklerine her şeyin en iyisini vereceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, huzurunun artacağına, hayır duaları alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin yüzünün güleceğine, yeni ve kazançlı işlerin geleceğine, atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada küs olduğun kişinin af dilemesi çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, kısa bir süre sonra beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Z.

Merhaba 20 yıllık eşim beni eski sevgilisiyle aldatıyor ve 5 aydır ayrıyız rüyamda af dilemek için geliyor yüzüne kapı kapatıyorum zorla girmeye çalışıyor

Gül cetin

İyi günler ben 55 yaşında bir bayanım gelinimle 8 seneden beri Küsüs rüyamda gelip bizden özür diliyor ve oğlum için Gökhan için barışmak istiyorum çok üzülüyor bizim kuş kalmamıza diyor eşime ve bana birde kızıma sarılıyor sonra oğlum geliyor bende oğlum derya bizden özür diledi barıştık diyorum oda çok seviniyor barıştık diye bu rüya beni çok etkiledi gerçekten çocuklarım Almanya’da yaşıyorlar

Nur

Üvey kızkardeşim elimi öpüp af diliyordu pişmanım diyordu gerçek yaşamda küsus rüyam ne anlama geliyor

Cey

Merhaba rüyamda eski arkadaşlarımdan birinin evine oturmaya gidiyordum. Gittiğim zaman biz muhabbet ederken beraber büyüdüğümüz ama beni kırdığı için 1.5 senedir konuşmadığım arkadaşım geldi. Özür diledi, pişman olduğunu söyledi. Affettim mi hatırlamıyorum ama bu aralar sürekli benden özür dilediğini görüyorum. 1.5 senedir hiç konuşmadım, konuşmadığım için pişman da değilim ama bunu görmek biraz üzüyor insanı.