Rüyada Küs Olduğun Kişinin Seninle Konuşmak İstemesi

Rüyada küs olduğun kişinin seninle konuşmak istemesi kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına, çalışma hayatında büyük bir prestije sahip olunacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına alamettir.

Rüyada küs olduğun kişinin seninle konuşmak istemesi sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, üzerinde kafa yorduğu bir düşünceyi hayata geçireceğine, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, parasal kaygılardan kurtulacağına, imkanlarının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada küs olduğun kişinin seninle konuşmak istemesi işten yana şansının açık olacağına, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, zararların telafi edileceğine, hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine rivayet eder.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin bereketli yağmurlara, gözlerinin mutluluktan parlayacağına, iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde huzurlu hale geleceğine, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
derin kumsal

merhaba iki gün önce rüyamda eski işyerimde çalışırken gördüm kendimi. yalnız çalışma odam her yer değişmiş, tanımadığım insanlar işe başlamış. yerime oturuyorum arkamdan biri geldi seslendi bana, küs olduğum biri benimle konuşmak istedi, bende tersliyorum konuşmak istemiyorum onunla. çok büyük kavgalı olduğum bir iş arkadaşımdı. eskiden sevdiğim ama çok yalan konuşan birisiydi.o sebeple küsmüştüm. Benden özür diledi üzgün bir şekilde yerine gitti. Küs olduğun birinin seninle konuşmak istemesi gerçekte de aynı manaya gelir mi,geçmişte üzüldüğüm bir olaydı

Jong dae Kim

Rüyanda küs değil de dargın olduğum kırıldığım birini gitmiş olduğum bir yerden dönerken gördüm. Birini bekliyordu ve ben bunu görünce sinirlendim. Hızlı hızlı yanından geçip gittim. Yolda yürüyordum onu hiç konuşturmadım. Hata yaptığını biliyormuş gibi arkamdan yürümeye başladı. Beni konuşturuyordu ama ben sinirliydim. Ve cevap vermiyordum. Beni rüyada hayal kırıklığına uğratmıştı. Ama gerçekte de hayal kırıklığına uğratmış biri kendisi. Benim gözlerim yaşardı peşimden yürüyüp konuşturuyordu ama ben cevap vermiyordum ve birazcık ağlamaya başladım. Çok değil ve sakince, gözlerimden yaş akıyordu.
Çok da net hatırlamıyorum ama böyle. Gerçek hayatta da beni hayal kırıklığına uğratmış biri olduğu için rüyamın anlamını merak ettim.

Mehmet Codar

merhaba rüyamda uzun zamandır küs olduğum çok yakınım olan birisi hafif bulanık ama içilebilir bir pinardan şu doldurdu gene küs olduğum eşide benimle konuşmak istedi yarumlayabilirseniz çok sevinirim

Fatma Karabina

Küs olduğum biri vardı is yerinde bi kiz rüyamda gelip bana sen benim hakkımda böyle söylemişsin diyordu gözleri dolmuş bi şekilde benim hakkımda nasil böyle dersin diyordu bende ona bana haksızlık yaptığını söyledim oturup konuşup hallettik ruyada snra msj da atıyordu anlamdım yardımcı olursanız sevinirim

Gülşah

Rüyamda küs olduğum eltimin evime geldi ve benim onunla konuşmadım

Nilüfer Akay

Rüyamda yıllardır küs olduğum görümce benimle konuşmak istedi defalarca ben Red ettim

Ayşe Uyğun

Rüyamda üzüm bağında üzüm kesiyoruz.Küs olduğum eltim arkada kalmış ,yardım etmem için bana sesleniyor ama ben cevap vermiyorum.

Zey

Merhabalar, rüyamda tartıştığım ve küs olduğum arkadaşım benimle konuşmaya çalışıyordu. Ben pek oralı olmuyorsun bu arkadaşım aynı zamanda gerçek hayatta benim çıktığım iş yerine benden sonra işe girdi..

Azize

merhaba yaklaşık 2 sene önce terk ettiğim sevgilimi benim evimin yakınında bana gel seninle konuşacam demesi ve bende tamm 2 dk ya gelecem sen biraz uzaklaş bırdan demem onun yanına varmadan arkamda bıraktığım yolun duvar örüldüğünü ve ben eski sevgilimle konuşmadan geri dönüp hızla ayağımla yeni yapılmış duvarı ayağımla kendimin anca geçebildiğim bir oyıktan gerisin geri eve geldiğimi ve yolda 2 yavru kuzuyu görüp sevip eve döndüm