Rüyada Kuş Yumurtası Kırıldığını Görmek

Rüyada kuş yumurtası kırıldığını görmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, üstün başarılar alacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, herkesin istediği şeye kavuşacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta hiç sıkıntı çekmeyeceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kuş yumurtası kırıldığını görmek çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre elinin bollaşacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, mevcut konforunun devam edeceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine inanılır.

Rüyada muhabbet kuşu yumurtasının kırıldığını görmek bilgilerle donanacağına, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, feraha ereceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine, çok büyük özgüven kazanacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin ortaklı işlere girileceğine ve umduğundan fazla gelir elde edeceğine, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, sevdiği kişilerin kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bir ahbabının sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Filiz

Ruyamda siyah bir kusum var, cinsini bilmiyorum ama disarida serbestce dolasiyor. Yumurtlamis ama kaybettigimi saniyorum. Sonra bir poset içinde bunlar yumurtalariymis diye oğlum getiriyor apartman gorevlileri varmış. Posting içinde 12 tane yumurta sayiyorum tavuk yumurtasi gibi ama hepsi catlamis. Yine de ise yapar diye seviniyorum. Hem de o kadar fazla olmasina sasirmistim.

Merve

Rüyamda bir kuştan bahsediyorum, acaba öldü mü ki diye düşünürken birde bakıyorum ki kafeste bir kaç kuş daha var. Kuşun yavrularıymış sonra bakıyorum ki, kuşun yumurtaları da var 6 7 tane daha sonra sarı bir kuş daha dikkatimi çekiyor. Daha sonra önce omzuma sonra elime kocaman bir kuş konuyor evdeymiş o da adeta baykuş büyüklüğünde sanki onu andırıyor ama rengarenk çok sanatsal bir baykuş gibi. Garipti.

Aysel

Ruyamda gerçekte ölmuş babannemi evin içinde yitirdiğimi ve yengemin yemek yaptığını göruyorum ve yemeyinin içine arpa etıyorum sonra karanlık odaya bakıyorum babaannem yok sokağa çıkıp bakıyorum geçte olsa buluyorum biyerde oturuyordu komşularla birde gerçekte ölmuş kız kardeşi var diyorum ki sen çıkma istediğin zaman ben seni çıkaririm diyorum sonra beyaz tavuklar geliyor buyuk kuçuk bide yumurtlamış amma yumurtasını göturuyor tam yanıma kuş yumurtası duşuyor alıp babaanneme veriyorum çatlamış