Rüyada Kuşlara Ekmek Kırıntısı Vermek

Rüyada kuşlara ekmek kırıntısı vermek hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, hastalıkların uzak duracağına, kurulu düzeninin sürüp gideceğine, moralinin genel olarak yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuşlara ekmek kırıntısı vermek değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, ferahlığa çıkılacağına, başarılarının tadına varacağına, düşünerek hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşlara ekmek kırıntısı vermek ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre düzeninin yıkılmayacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments