Rüyada Kuşu Görmek

Rüyada kuşu görmek başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, sorunların üstesinden geleceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, evinde bereketin eksik olmayacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kısmetinin açılacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, insanlar tarafından tanınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaçkakan kuşu görmek ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada ağaçta kuş görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada akbaba kuş görmek her çalışması ile büyük ses getireceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada altın kuş görmek karakterinin gittikçe oturmaya başlayacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada angut kuşu görmek nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ardıç kuşu görmek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, problemlerinin çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aşk kuşu görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada ateş kuşu görmek maddi çıkmazların biteceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına inanılmaktadır.

Rüyada av kuşu görmek gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına alamettir.

Rüyada avlamak kuşlar görmek atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, sevilen birinin geleceğine alamettir.

Rüyada azrail kuşu görmek kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bahçede kuşlar görmek çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, neşe ve sevinç içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada balık kuş görmek çok sağlıklı olunacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada balıkçıl kuşu görmek yakın zamanda ev ya da araba alacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balkonda kuşlar görmek uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada başkasının kuşunu görmek sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, yeniden iç huzuru bularak daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada baykuş kuşu görmek zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada beslediğin kuşu görmek yaşamının bir disipline oturacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bıldırcın kuşu görmek sevindirici olaylar yaşayacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bülbül kuşu görmek eşinin çok mutlu olacağına, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada büyük kanatlı kuşlar görmek aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine alamet eder.

Rüyada can çekişen kuşlar görmek sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, attığı hayırlı adımların kendisini mutluluğa ve zafere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çatıda kuşlar görmek bundan sonra sevdiği kişi ile bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, eline geçen gelirin de çoğalacağına, hak yemeyeceğine yorulur.

Rüyada çavuş kuşu görmek üst makamlara çıkacağına, hayatının düzene gireceğine, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çeşitli kuşlar görmek her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çiftleşen kuşlar görmek huzura kavuşacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına yorulur.

Rüyada çirkin kuşlar görmek kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çok kuşlar görmek gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına yorulur.

Rüyada çok sayıda kuş görmek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, rızkın genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çulluk kuşu görmek çok para kazanılacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada değişik kuşlar görmek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada değişik türde kuşlar görmek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada devlet kuşu görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dilek kuşu görmek karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda istediği sonucu alacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dudu kuşu görmek sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ecel kuşu görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada egzotik kuşlar görmek elinin bollaşacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına yorulmaktadır.

Rüyada elinde kuş görmek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada elmacık kuşu görmek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, gireceği işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski kuşu görmek kazancının azalmayacağına, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada evcil kuş görmek ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eve giren kuş görmek uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, hayatından memnun olacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada farklı kuşlar görmek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına delalet etmektedir.

Rüyada flamingo kuşu görmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, borçların ödeneceğine alamettir.

Rüyada florya kuşu görmek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada garip kuşlar görmek kısa süre içinde korkuların ve endişelerin sona ereceğine, yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, saygınlığının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada gaz kuşu görmek başarılı bir kişi olacağına, kısmetleri karşısında mutluluk duyacağı durumlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelincik kuşu görmek dertlerinin biteceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, ismini herkese duyuracağına delalet eder.

Rüyada gökyüzünde kuşlar görmek karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine delalettir.

Rüyada gri kuşu görmek kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada haber kuşu görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına tabir olunur.

Rüyada haberci kuşu görmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hacı kuşu görmek hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, kazanç elde edeceğine, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hasta kuş görmek başarıdan başarıya koşacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada havada kuşlar görmek girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hint kuşu görmek stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine tabir olunur.

Rüyada huma kuşu görmek anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına, kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hüthüt kuşu görmek tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, işlerinin çoğalacağına inanılır.

Rüyada ibibik kuşu görmek yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına delalet eder.

Rüyada iki kuş görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine rivayet eder.

Rüyada iki tane kuşu görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, kendi işinin patronu olunacağına delalet eder.

Rüyada incir kuşu görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada iri kuşlar görmek çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada iskete kuşu görmek başarılarını ispat edeceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak Allah yolunda ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ispinoz kuşu görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına yorumlanır.

Rüyada kabede kuşlar görmek karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, hayırlı yollara gireceğine, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada kafası kopmuş kuşlar görmek düşmanlar ile mücadele edeceğine, haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kafes kuşu görmek arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada kahve falında kuşlar görmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine işaret eder.

Rüyada kahverengi kuşu görmek hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada kanadı kırık kuş görmek üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına yorulur.

Rüyada kar kuşu görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada karanlıkta kuşlar görmek kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, büyük başarısızlıkların çok çalışma sayesinde ortadan kalkacağına, Allah’ın lütuflarına ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada karatavuk kuşu görmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada karga kuşu görmek akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, malının ve parasının artacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kaybolan kuşu görmek çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine alamet eder.

Rüyada keklik kuşu görmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kelaynak kuşu görmek başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, insanlar tarafından sevilmesi ve sayılması sayesinde çok rahat edeceği bir pozisyona ulaşacağına, sıkıntıların atlatılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kuş görmek alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, kazancının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada kivi kuşu görmek sağlık problemleri yaşamayacağına, işe ve aşa kavuşacağına, bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocaman kuşlar görmek parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, bazı sorunların eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, kazanç elde etmeye başlanacağına ve kendisinden yardım bekleyenlere el uzatacağına alamet eder.

Rüyada konuşan kuşu görmek hane içinde samimiyetin ve dürüstlüğün baki kalacağına, kötü kimselerle karşılaşmayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada köy kuşu görmek çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, rızkının genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuğu kuşu görmek zor durumların biteceğine, mutlu günlerin yaşanacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak keyfinin yerine geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuzgun kuşu görmek kendisine inanmayanları utandıracağına, işlerindeki sorunların ortadan kalkacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada lacivert kuşu görmek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada leylek kuşu görmek ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına inanılmaktadır.

Rüyada martı kuşu görmek dualarının karşılığını göreceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, zor günlerin sona ereceğine alamettir.

Rüyada masal kuşu görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada melek kuşu görmek huzurlu olacağına, layık olduklarına sahip olacağına, hazırlıksız girilen bir projede uyum sağlama döneminin aşılmasının ardından çok iyi işlere imza atılacağına delalettir.

Rüyada mezarlıkta kuşlar görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir rahatlı ve ferahlama yaşanacağına, borcunu ödeyeceğine, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada minik kuşlar görmek el üstünde tutulacağına, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına inanılmaktadır.

Rüyada mor kuş görmek çok mutlu olacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına delalettir.

Rüyada odada kuşlar görmek geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, başarı kazanılacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kuş görmek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, mutlu ve huzurlu olunacağına, çocuk sahibi olunacağına, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölü kuş görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada öpüşen kuş görmek kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, başarılı çalışmalara ortak olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ormanda kuşlar görmek yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya delalet ettiği söylenir.

Rüyada örümcek kuşu görmek yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına ve hayatının artık istediği şekilde ilerleyeceğine, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada öten kuş görmek beklenen bir haberin gelmesi ile birlikte çok kazançlı işler için girişimlerde bulunacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada ötüşen kuşlar görmek kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pelikan kuşu görmek keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pembe kuş görmek ölmüş büyüğünün cennette olduğuna, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pencerede kuşlar görmek geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, hastalar için şifaya erişmeye, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin kuşunu görmek zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, yeni bir işe girilerek yeni bir hayat kurulacağına, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada peygamber kuşu görmek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, işinde ilk başlarda iyi kazanmasa da, zamanla daha çok para elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada posta kuşu görmek sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada puhu kuşu görmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada rengarenk kuşlar görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, karşısına çıkan tüm fırsatları değerlendireceğine, geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına alamettir.

Rüyada şakrak kuşu görmek hayatının istediği gibi yürüyeceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada saksağan kuşu görmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada saldırgan kuşlar görmek kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, çok büyük bir huzur ve mutluluk duyacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sarı asma kuşu görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, her şeyin gönlünce olacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına inanılır.

Rüyada sarı kuş görmek ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevda kuşu görmek kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, kendi işini kuracağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına işarettir.

Rüyada simurg kuşu görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada sokak kuşu görmek özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, mutlu olunacağına, doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine rivayet eder.

Rüyada su kuşu görmek bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sultan kuşu görmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sülün kuşu görmek ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, rahatlığa ve esenliğe kavuşacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sürü halinde kuşlar görmek huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, aydınlık bir döneme girileceğine, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sürü kuşlar görmek sevdikleri sayesinde kötü halden iyi hale geçeceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada süslü kuşlar görmek herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Rüyada tahtalı kuşu görmek Allah’ın sevgili kullarından olduğuna, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada talih kuşu görmek etrafındaki kimselere verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tarla kuşu görmek işlerin yoluna gireceğine, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada tavuk kuş görmek rahat edeceğine, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada toy kuşu görmek gelirinin artacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, iyilik görüleceğine yorumlanır.

Rüyada tropikal kuşlar görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine inanılmaktadır.

Rüyada turaç kuşu görmek işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada turna kuşu görmek sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, Allah’ın yolundan gideceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turuncu kuş görmek makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tuvalette kuşlar görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada üveyik kuşu görmek elinin darlık görmeyeceğine, takdir toplayacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uyuyan kuşlar görmek başarıyla geleceğine, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada vahşi kuşlar görmek en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, borçlarını ödeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yaban kuşu görmek kazancının iki kat artacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada yabani kuşlar görmek birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, sorunların teker teker aşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yanan kuş görmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yarasa kuşu görmek çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, mevki kazanacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yem yiyen kuşlar görmek markasını duyuracağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine yorulur.

Rüyada yeni doğmuş kuşlar görmek işi ile gündeme geleceğine, her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine işaret eder.

Rüyada yerde kuşlar görmek gönül sızılarının dineceğine, bol kazanç elde edileceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil kuş görmek kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine yorulur.

Rüyada yılan kuşu görmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye rivayet etmektedir.

Rüyada yumurtadan çıkan kuşlar görmek diğer kişilerden ve rakiplerinden birkaç adım önde olacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine delalettir.

Rüyada yürüyen kuşlar görmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yusuf kuşu görmek zorlukların biteceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yusufçuk kuşunu görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada yüzen kuşlar görmek aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, yardım severliği sayesinde ihtiyaç sahibi kişilere elinden geleni yapacağına, yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada zümrüdüanka kuşu görmek gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, çok büyük kazanımlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada zümrüt kuşu görmek mutlu olacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
22 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Rüyamda yemyesil güneşli bir yoldaydık ablam ve annem vardı yolun kenarında durduk elektrik direğidi galiba üstüne yeşil ve siyah saksağan kuşu vardı cevrde yine vardı annem abla ne güzel ilginç diyip telefon çıkarıp fotoğraf çekiyorlar filan bende ne gerek var sanki hiç yeşil saksağan kuşu görmediniz diyordum

Elif

Teşekkür ederim

Semih

Halk arasında “daracan” kuşu denilen minik kuşlardan gördüm. Yerde toprak üstünde dikiliyorlardı saymadım ama sayıları fazlaydı.

Semih

Teşekkür ediyorum

Ummuhan

Merhabalar
Rüyamda sağ el avcumun içinde bir delik varmış elimi sallıyorum küçük küçük kuşlar düşüyor yere yavrular… En son büyük albula bir kuş uçuyor .Rüyamı yorumlar mısınız?

Rümeysa

Rüyamda kafamın üstüne kuş konuyodu. Beyaz büyük bi kuş. 3 4 tane yavrusu vardı o yavrularla birlikte kafamın üstünde duruyodu. Biraz korkuyodum gitsin diye kafamı sallıyodum gitmiyordu. Sonra kendiliğinden gitti.

Rümeysa

Çok teşekkürler

hacı murat

Rüyamda, bizim muhabbet kuşlarımız ve biraz büyükçe bir kafesimiz varmış. Güzel ve biraz iri bir muhabbet kuşu bizim kafesin içine başka bir yerden gelip giriyor. Ben de ablama; “Sana bir kuş hediye edelim. İstersen (kafese giren kuşu düşünerek) sana bir kuş hediye edeyim”, diyorum

Emir

Ruyamda bi dükkanın önünden geçiyordum dukkanin kapisi acik bir tane gri kuş ben kaldirimdan gecerken onume geçti gecmeme musade etmedi onunla inatlaştim bir de yaninda guvercin vardi o sadece etrafta yuruyordu sonra benle inatlasan kuş dukkana girdi camdan bakip bana sinirlenerek kanat açtı en sonunda dukkanin sahibi adam gri kuşla inatlaştigimi görünce al bakalim diye verdi ben istemediğim halde kuş artik bana verilmişti.Ve sirtima gelir gelmez hiç gitmedi ve sirtimda ıkınmaya başladı.

Emir

Tesekkur ederim

Aslı

Rüyamda eşimle deniz kenarındayız bir kaç eşimi tutup uçuruyor yukarı sonra denize bırakıyor eşim yüzme bilmediği için korkup suya atlıyorum ama kuş onu tutup yanıma kadar getiriyor suyun içinde

Melek

Rüyamda birinin bana iki tane muhabbet kuşunu verdiğini görüyorum.Tutamam diyorum kaçar elimden ama kanatlarını sıkı tut kaçamaz diyor veren kisi.Kuşları bana kimin verdiğini de hatırlamıyorum.

Sultan pağanı

Rüyada evde beslediğim iki sultan papağanının sayısının arttığını gördüm kafes kapıları açık bazıları dışarda geziniyor bazıları kafes içinde konuşuyorlar birbirleriyle 10dan fazla sultan papağanı vardı etrafta sonra bir anda birkaç tanesi sanırım benimkiler insana dönüşüyor yetişkin insanlara ben de onlarla konuşuyorum ama ne konuştuğumu hatırlamıyorum