Rüyada Kuşun Horoza Dönüşmesi

Rüyada kuşun horoza dönüşmesi kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, dara düşmüş bir arkadaşına yardım edip daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuşun horoza dönüşmesi rahatının da, parasının da kâfi oranda olacağına ve sadece kendisine değil, torunlarına dahi yeteceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, çok saygın bir kişi olacağına, aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, parasına para katarak zenginlik elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlarına göre aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, nefsini terbiye etmeyi başaracağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, sevdiği bir kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuşun horoza dönüşmesi kapanan bütün kapıların açılacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, tartışma yaşadığı insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, inancını, umudunu ve gücünü yitirmeyeceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments