Rüyada Kuzu Görmek

Rüyada kuzu görmek kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, ünleneceğine, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada aç kuzu görmek yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, iş hayatında yeni çalışmalar ve atılımlar yapılacağına inanılır.

Rüyada adak kuzu görmek şöhret elde edeceğine, zorluk, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, tabiri caizse can bulacağına tabir olunur.

Rüyada adaklık kuzu görmek eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, uzun yıllar boyunca huzur ve mutluluk için bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan kuzu görmek kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ahırda kuzu görmek kısa bir süre sonra rahat yüzü göreceğine, Allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada alaca kuzu görmek ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağı kırık kuzu görmek yüzünün güleceğine, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bahçede kuzu görmek çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, sorunlarını çözeceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebek kuzu görmek yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, her zaman hürmet göreceğine delalet eder.

Rüyada bembeyaz kuzu görmek hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada benekli kuzu görmek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, kendisini çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada besili kuzu görmek umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, mutluluk ve huzur elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz tüylü kuzu görmek eğer yaptığı bir yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, endişelerini silip atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kuzu görmek almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide kuzu görmek kesesinin dolacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına delalettir.

Rüyada can çekişen kuzu görmek bazı güzel gelişmeler sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine delalet eder.

Rüyada çayırda kuzu görmek kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına işarettir.

Rüyada çiftleşen kuzu görmek esenlik bulup, mutlu olacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine inanılır.

Rüyada cılız kuzu görmek hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına alamettir.

Rüyada çok kuzu görmek kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine işarettir.

Rüyada çok sayıda kuzu görmek onca engelleme ve karalamalara rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dağda kuzu görmek hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine yorulur.

Rüyada denizde kuzu görmek Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine inanılmaktadır.

Rüyada derede kuzu görmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dişi kuzu görmek kazancında artış olacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine inanılır.

Rüyada doğum yapan kuzu görmek küçük bir atışma yaptığı bir arkadaşıyla özürlerin ardından her şeyin düzeleceğine ve aranın yine eskisi gibi olacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, ölmüşleri adına aç insanları doyuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada doğuran kuzu görmek mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, sahip olduğu nimetin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada donmuş kuzu görmek evli ise yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada dördüz kuzu görmek uzun zamandan beri beklenen bir haberin geleceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde kuzu görmek mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına delalettir.

Rüyada gökyüzünde kuzu görmek yükseleceğine, ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada gri kuzu görmek yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, rütbesinin artacağına inanılır.

Rüyada gülen kuzu görmek tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kuzu görmek işlerin yakın zamanda açılacağına, iyi şartlara kavuşacağına, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada hasta kuzu görmek hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, Allah’ın kendisine vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine alamet eder.

Rüyada iki kuzu görmek maddi anlamda rahatlamaya, ilişkisinin huzur içinde süreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada inek kuzu görmek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada ıslak kuzu görmek dertlerin ve sorunların biteceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına yorumlanır.

Rüyada kabede kuzu görmek başarısının önündeki engellerin kalkacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorulur.

Rüyada kaçan kuzu görmek sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına, daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada kafası kopmuş kuzu görmek parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada kalabalık kuzu görmek insanların hayır dualarının alınacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine işarettir.

Rüyada kanatlı kuzu görmek hayal edilen her şeye kavuşulacağına, kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına işarettir.

Rüyada kapıda kuzu görmek düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada kapının önünde kuzu görmek evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, hayırlı haberler alarak çok kısa zamanda rahata erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karagöz kuzu görmek çok hayırlı ve kazanç sağlayacak çalışmalara girileceğine, işiyle nam salacağına, gelirinden yana memnun olacağına yorumlanır.

Rüyada karanlıkta kuzu görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına yorulur.

Rüyada kedi kuzu görmek zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine, hayatından memnun olacağına tabir olunur.

Rüyada kınalı kuzu görmek maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, muradına ereceğine işarettir.

Rüyada kirli kuzu görmek endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı kuzu görmek büyük oranda kazanç elde edeceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kırpılmış kuzu görmek sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada kıvırcık kuzu görmek her zaman çok başarılı olacağına, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada kızarmış kuzu görmek başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, kişisel kavgaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada köpek kuzu görmek eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, iş değişikliğine gideceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kör kuzu görmek kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada körpe kuzu görmek aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine delalettir.

Rüyada koşan kuzu görmek içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına, işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına yorulur.

Rüyada koyun yada kuzu görmek eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada kurt kuzu görmek epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına, iyi bir patron olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyuda kuzu görmek hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatların değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine tabir olunur.

Rüyada mavi kuzu görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, şansının iyiye döneceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada mezarlıkta kuzu görmek hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, işinde büyük başarılara imza atacağına rivayet eder.

Rüyada minik kuzu görmek kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mor kuzu görmek rakiplerine karşı her zaman çok daha güçlü olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada oğlak kuzu görmek herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölen kuzu görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, mutluluğunun artacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölü kuzu görmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine delalet eder.

Rüyada ormanda kuzu görmek sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine yorumlanır.

Rüyada otlayan kuzu görmek zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, huzurlu bir hayat süreceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oturan kuzu görmek elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, evlatları mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada oyuncak kuzu görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada pembe kuzu görmek attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, itibar göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pişmiş bütün kuzu görmek ruhunun dinleneceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada pişmiş kuzu görmek ansızın gelen mutlu bir haberin kendisini ferahlatacağına, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sakat kuzu görmek ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı kuzu görmek yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, iş hayatında rahat edileceğine, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına alamettir.

Rüyada şişman kuzu görmek yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, hayata karşı cesaretleneceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada suda kuzu görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, arzuların gerçekleşeceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürü halinde kuzu görmek bilgin ve usta kişi haline geleceğine, düşmanların çok üzüleceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sürüyle kuzu görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, itibar göreceğine delalettir.

Rüyada süslenmiş kuzu görmek bankadaki hesabının kabaracağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, kazancını bir kaç kat arttıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada süslü kuzu görmek üzüntülerinden kurtulacağına, işlerinin hemen hallolacağına, dertlerin biteceğine işarettir.

Rüyada süt kuzusu görmek düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine delalettir.

Rüyada topal kuzu görmek evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, çok iyi noktalara geleceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada tuvalette kuzu görmek dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, ticaret hayatına atılacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tüysüz kuzu görmek hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, fakirliğe ve yokluğa düşerek güçlük çeken kişilere elinden gelen yardımı esirgemeyeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine işaret eder.

Rüyada üç kuzu görmek bilgi ile donanacağına, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada üç tane kuzu görmek katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, sorunların sona ereceğine, muradına ereceğine alamettir.

Rüyada uçan kuzu görmek ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, kendini hafif ve iyi hissedeceğine, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına delalet etmektedir.

Rüyada ufak kuzu görmek azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına tabir olunur.

Rüyada uyuyan kuzu görmek yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaktan kuzu görmek hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, değişik insanlarla karşılaşacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine alamettir.

Rüyada yanan kuzu görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yarım kuzu görmek tükenmez bir rızık elde edeceğine, güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına işarettir.

Rüyada yatakta kuzu görmek işinde herkesten bir adım önde olacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yatan kuzu görmek bolluk ve bereket yaşayacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yeni doğan kuzu görmek şansın yüzüne güleceğine, geleceğinin güzel olacağına, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada yeşil kuzu görmek kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına, işinin hep yürüyeceğine yorulur.

Rüyada zayıf kuzu görmek yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada zıplayan kuzu görmek kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, patron koltuğunda oturacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim