Rüyada Lahana Çorbası İçmek

Rüyada lahana çorbası içmek mutlu günler göreceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada lahana çorbası içmek şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, daha güzelleşeceğine veya yakışıklı olacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin aile bireylerinden birisi ile herkesi şaşkına çevirecek bir işe gireceğine, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, dualarının kabul olmasıyla beraber sevinç yaşayacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kara lahana çorbası içmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına alamettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Neşe

Rüyamda annem babam ben sofradayız. yumurta var yeşil mercimek çorbası var bir de kara lahana çorbası var ben kara lahanayı ileri itiyorum ben bunu yanıyorum ki diye