Rüyada Çorba İçmek

Rüyada çorba içmek sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, hayatının adeta cennete döneceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada acı çorba içmek hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına yorulur.

Rüyada arabaşı çorbası içmek büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına inanılır.

Rüyada arkadaşla çorba içmek ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına, itibar kazanacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arpa çorbası içmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zamanda kurtulacağına, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada aşure çorbası içmek çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bakla çorbası içmek yoğun duygular yaşayacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine inanılır.

Rüyada balık çorbası içmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, hayallerine ulaşacağına, evlatlarının kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bamya çorbası içmek yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine, büyük bir hamle yaparak mevcut kötü durumu kendi lehine çevireceğine işarettir.

Rüyada bardakta çorba içmek hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının çorbasını içmek zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada beyaz çorba içmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyin çorbası içmek her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, huzurlu ve sakin bir yaşama, zafer elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada böcekli çorba içmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına, yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada buğday çorbası içmek çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına inanılır.

Rüyada bulgur çorbası içmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, rahatının, konforunun ve lüksünün baki kalacağına işaret eder.

Rüyada bulgurlu çorba içmek doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, kısmetinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada camide çorba içmek üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çatalla çorba içmek iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğa çorba içmek bol muhabbette olacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarından yakın zaman içinde kurtuluşa ereceğine yorulur.

Rüyada dil çorbası içmek kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine inanılır.

Rüyada domates çorba içmek sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düğün çorbası içmek elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ekmekle çorba içmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ekşi çorba içmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına delalet eder.

Rüyada elle çorba içmek evlilik için gün sayılacağına, hanesinin bollukla dolacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada enginar çorbası içmek sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, aradığı kişiyi bulacağına, çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erişte çorbası içmek hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına yorulmaktadır.

Rüyada fare çorbası içmek yaşanan sorunun kökenine inileceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine delalettir.

Rüyada hamur çorbası içmek daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iftarda çorba içmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına işaret eder.

Rüyada işkembe çorba içmek büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kabak çorbası içmek aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kendi iç huzurunu yerine getireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kahvaltıda çorba içmek büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta çorba içmek kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına işaret eder.

Rüyada kaseden çorba içmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, çevresinin genişleyeceğine, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kazanda çorba içmek üzüntülerin sona ereceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kelle çorbası içmek aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde kötü giden her şeyin düzeleceğine, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına delalet etmektedir.

Rüyada kepçeyle çorba içmek sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, hem makamının hem de kazancının artacağına, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kesme çorbası içmek şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, evine daha fazla kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıllı çorba içmek yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kırmızı çorba içmek kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına, moral ve motivasyon konusunda uzun zamandan beri yaşanan sıkıntının sona erdirileceğine, keyfinin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kıymalı çorba içmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada komşuda çorba içmek bazı masumların duasını alacağına, hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, çalışmaların çok daha iyi bir hal alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kurtlu çorba içmek bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada limonlu çorba içmek Allah yolunda olmanın kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, yatırımlarının büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada lokantada çorba içmek psikolojik olarak düzeleceğine, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada mantar çorbası içmek yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mantı çorbası içmek çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada menzil çorbası içmek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine, bolluk ve berekete kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada misafirlikte çorba içmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mısır çorbası içmek uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada naneli çorba içmek dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bazı kötülüklerinin hesabını soracağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada nohutlu çorba içmek Allah’ın pek çok lütufları ile karşılaşacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine, hayatının belli bir rutine oturacağına alamet eder.

Rüyada okulda çorba içmek ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada oruçlu iken çorba içmek uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada oruçluyken çorba içmek işini büyüteceğine, kişisel eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pirinç çorba içmek sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada restoranda çorba içmek bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine işaret eder.

Rüyada sabah çorba içmek her zaman kendisine güvenerek hareket edeceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, başarılarının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada salçalı çorba içmek verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine alamet eder.

Rüyada sarımsaklı çorba içmek insanların takdirini kazanacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, mutluluğunu çoğaltacağına işarettir.

Rüyada sebze çorba içmek çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada sıcak çorba içmek gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada siyah çorba içmek iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, büyük miktarda para kazanacağına, verilecek isabetli kararlar sayesinde mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada soğan çorbası içmek dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, son günlerde yaşanan güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına işaret etmektedir.

Rüyada soğuk çorba içmek huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, ferah düzeyinin yükseleceğine rivayet eder.

Rüyada süt çorbası içmek hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, keyif duyacağına, güzel devam eden aile ilişkilerinin iş hayatına olumlu yansıyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tabaktan çorba içmek türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, çarelere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada taneli çorba içmek çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tatlı çorba içmek sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, eşlerin çok mutlu olacağına, suçlamalardan aklanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavuk çorba içmek yeni yatırımlar yapacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına inandığı işlere girişeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada tuvalette çorba içmek sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada tuzsuz çorba içmek herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, şansın ve kısmetin açılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada un çorbası içmek kafasına göre birini bulacağına, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yağlı çorba içmek büyük ses getirecek işlere girileceğine, zarar görülen bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine inanılır.

Rüyada yatakta çorba içmek isteklerin tek tek yerine geleceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada yayla çorba içmek rakiplerini geride bırakacağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil çorba içmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, rahat bir nefes alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yoğurt çorbası içmek sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına, her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüzük çorbası içmek yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Çorba İçmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyamda tanidigim,sevdigim bir kizla yerde oturuyoruz. Benim onumde bir kase sicak corba var, icibe ekmek dogranmis. Karsimda oturan kiz elibdeki ekmek lokmasini corbata baniyor ve yiyor. Ikimizin yuzunde de gulumseme var.

  • Sevgili İsmail,
   Rüyada sevdiği kişiyle çorba içtiğini ve ekmek yediğini görmek şansa, niyete ve hayırlara işarettir. Rüya sahibinin kalbini kıran bir sevdiğine ikinci bir şans vereceğine; temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine; hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim