Rüyada Lastik Patlaması Görmek

Rüyada lastik patlaması görmek kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, masa başı bir işe girileceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, uzun bir zamandan beri içinde bulunduğu üzüntülerden yakında kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada araba lastiği patlamış görmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına yorumlanır.

Rüyada arabanın arka lastiğinin patladığını görmek maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, insanlara öncülük edeceğine, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine, şansının ve bahtının açılacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, iyi bir kariyer edineceğine, dertlerinin biteceğine, elinin bollaşacağına alamettir.

Rüyada traktörün lastiğinin patladığını görmek makam sahibi olacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, pek çok arzusuna ulaşacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin merdiven atlayacağına, işlerin günden güne artacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ada

İşe giderken yolun ortasında bir anda bir delik görüyorum.Diğer araç beni solladığı için deliğin sağından geçiyorum ve yol çok dar olduğu için aracın lastiği kaldırıma sürtüyor, inip baktığımda lastikten bir parçanın koptuğunu görüyorum. İşe geç kalıyorum. Aramam gereken kişilerin numarasını tlfnumda bulamıyorum. Aradığım kayıtlı bir numaradan başkası çıkıyor. Sonra tesadüfen ustaya rastlıyorum. Devamini hatırlayamadığım hayırlara çıkmasını umud ettiğim bir rüya ☘️

Ada

Tşkler güzel yorumunuz için 🦋

Binnur şimşek

Rüyamda sesli olarak servis arabasının arka lastiğinin patlama sesini duydum arrabadan inerek baktım lastiğin Demir bir direğinin patladığını görürdüm servis arabasına benim işçi götürdüğüm servis arabayı kulananda benim bir üstüm işçi cavusu

Merry

Rüyamda bindiğim aracımın sağ arka lastiği her parkta iniyordu daha doğrusu patlamış şekilde dümdüz vaziyette idi harekete geçeceğim anda patladığını görüyordum

İkra

Rüyamda babamla birlikte mavi bir spor arabaya binip giderken yolda motorsiklette binen bir kadın motorsikletindeki demir bir çubuk arabanın tekerine saplandı ben de inip çıkardım tekerlek indi yardım beklerken arkamı döndüğümde araba yoktu bir fırıncı dükkanına girip kamera görüntüsünden arabayı kimin aldığını bulmaya çalışıyordum

Sinem

Rüyamda eskiden kullandığım arabanın ama ben arabayı kullanıyordum 2 lastiği patlamış biri küçük delik gibi diğeri parçalanmış gibiydi

Şinaz

Arabanın lastiği patladı ve dümdüz oldu