Rüyada Lavaboda Abdest Almak

Rüyada lavaboda abdest almak tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, dileklerin gerçekleşeceğine, hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin işlerinin yoluna gireceğine, zor günlerin geride kalacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, şansın açılacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına delalettir.

Rüyada kirli lavaboda abdest almak toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, ele geçen parada artış olacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin moralinin yerine geleceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, işinde terfi edeceğine yorulur.

Rüyada mutfak lavabosunda abdest almak hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, ferah bir döneme girileceğine, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına, itibarın artacağına, kendisine lütuf edilen ömrün kıymetini bileceğine, bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada temiz lavaboda abdest almak sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre rüya sahibinin gönlünün ferahlayacağına, daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, şansın ve kısmetin açık olacağına, hiçbir ihtiyacının kalmayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Rüyada temiz lavoba da abdest alırken birileri geldi engellemeye çalıştı sonra o muslukta su kesildi diğer musluğa gidip abdesti tamamladım uyandım Bekar