Rüyada Abdest Almak

Rüyada abdest almak tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin borçların kısa sürede ödeneceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, huzurlu bir yaşama sahip olacağına alamet eder.

Rüyada acele abdest almak işveren pozisyonuna geleceğine, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada açık havada abdest almak uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada adetliyken abdest almak aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ağlayarak abdest almak aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ahırda abdest almak büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada arabada abdest almak hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada arkadaşınla abdest almak güzel bir konuda yeni bir karar alma sürecine girileceğine, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına inanılır.

Rüyada askerde abdest almak uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, istediği oranda eğleneceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada ateşle abdest almak hayır duaları alınacağına, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, her istediğini alabileceğine yorumlanır.

Rüyada ayakta abdest almak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına fakat bu durum sonrasında çevresindekilere özel ilgi göstererek sevileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına alamettir.

Rüyada ayranla abdest almak kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada balkonda abdest almak eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, sağlığının yerine geleceğine, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada balla abdest almak her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına delalettir.

Rüyada banyo yapıp abdest almak mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada banyoda abdest almak her işi ile daha çok ses getireceğine, yaşamında bundan sonra huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başbakanla abdest almak geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine yorulur.

Rüyada başkasının abdest almak uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, yapacağı işlerden karlı çıkacağına, refah düzeyinin artacağına, mal ve para biriktireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulgurla abdest almak hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük abdest almak ailesindeki her bireyi ayrı ayrı desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, yaşam standartlarının artacağına yorulur.

Rüyada cami abdest almak hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada cami avlusunda abdest almak zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada cami önünde abdest almak kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camiye gitmek abdest almak geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, yol yordam öğrenip işlerini daha kolay halledeceğine, rızkın ve kazancın artacağına rivayet eder.

Rüyada çamurla abdest almak maddi olarak çok rahat edeceğine, kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çayla abdest almak yasta olan bir tanıdığının elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ticarette başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada cemaatle abdest almak zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, bol kazançlı bir işe gireceğine, elini haramdan uzak tutacağına inanılmaktadır.

Rüyada cenaze abdesti almak iyi bir kariyer edineceğine, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, evindeki kilerin gittikçe rızıkla dolacağına yorumlanır.

Rüyada cennette abdest almak hayalindeki işi gerçekleştireceğine, kötü halinden eser kalmayacağına, hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada çeşme başında abdest almak kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, rahat bir hayata kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada cezaevinde abdest almak hayırlı bir şekilde başlayan işlerin birbiri ardına fayda getireceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çölde abdest almak dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada çorap çıkarıp abdest almak sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına inanılmaktadır.

Rüyada çorapla abdest almak sevdiklerinin kötü gününde arkalarında duracağına, başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına ve düzlüğe çıkacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çorbayla abdest almak huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, korkusuzca işinin başında duracağına, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cuma abdesti almak kendi işine kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, muradına ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanıyla abdest almak ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, dünya malının çoğalacağına ve rüyayı gören kişinin rahatlığa ereceğine delalet eder.

Rüyada cünüp abdesti almak gönül hoşluğunu yakalayacağına, üzerindeki yükü azaltarak hafifleyeceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına yorumlanır.

Rüyada cünüp iken abdest almak bolluk ve bereketin artacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, mal varlığının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada defalarca abdest almak yapacağı çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada denizde abdest almak evine bereket geleceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada dergahta abdest almak galibiyetlerinin çoğalacağına, kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dışarıda abdest almak sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düğünde abdest almak geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada durmadan abdest almak elde edilen nasibin artacağına, çok memnun olacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada duşta abdest almak rahata ereceğine, insanların güvenini kazanacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada eksik abdest almak hayatının ağzının tadına göre olacağına, tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, kazancın artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkeğin abdest alması yeni bir hayata başlayacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına delalettir.

Rüyada eşimle abdest almak sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatını olumsuz etkileyen bir konuda doğru adımları atmak konusunda zaman kollayacağına tabir olunur.

Rüyada ezan okunurken abdest almak huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ezan sesi duyup abdest almak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, büyük başarılar kazanacağına, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gece abdest almak açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, saygınlığının artacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlik giyip abdest almak ekmeğin ve paranın artacağına, ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gelinlikle abdest almak dik durmaya çalışacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada gizlice abdest almak ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına işarettir.

Rüyada gölde abdest almak başarıya ulaşacağına, hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada güçlükle abdest almak rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, amacına ulaşmayı başaracağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hacda abdest almak çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, gereksiz olarak görülen harcamaların kesileceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamamda abdest almak eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, zorlukların biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada hamileyken abdest almak rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına işaret etmektedir.

Rüyada hapishanede abdest almak yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, iş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine alamettir.

Rüyada hastanede abdest almak olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine işarettir.

Rüyada hastaya abdest aldırmak yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine rivayet eder.

Rüyada havuzda abdest almak maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, çok büyük paralar kazanacağına, bazı girişimlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada helada abdest almak birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine işaret eder.

Rüyada hızlı abdest almak aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada hocayla abdest almak iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, beklediği bir neticenin kendisi için olumlu sonuçlanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hortumla abdest almak verilen sözlerin tutulacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ibrikle abdest almak zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, bir konuda söylediklerinin çıkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada idrarla abdest almak korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, ruhsal yönden hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki defa abdest almak ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iki kere abdest almak can sıkıntısının geçeceğine, erken yaşlanmayacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine tabir olunur.

Rüyada iki kez abdest almak lüksünün ve sağlığının baki olacağına, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine inanılmaktadır.

Rüyada ikindi abdesti almak yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada imamla abdest almak eğlenceli ve güzel ortamlarda bulunacağına, çevresinde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, yeni bir yol tutulacağına, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ırmakta abdest almak maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kabede abdest almak yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, borçlarının hafifleyeceğine, sorunlarından arınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalabalıkta abdest almak çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine inanılır.

Rüyada kanla abdest almak eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Rüyada karanlıkta abdest almak istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına yorumlanır.

Rüyada karda abdest almak tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kedinin abdest alması kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına işarettir.

Rüyada kilisede abdest almak mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, düzenli bir işe girileceğine, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kıyamet koparken abdest almak keyfinin yerine geleceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına yorumlanır.

Rüyada kızına abdest aldırmak illet hastalıklara tutulmayacağına, rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada klozetten abdest almak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, eş ve evlat sahibi olacağına, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kocanın abdest alması çok rahat edilecek bir işe girileceğine, geleceğinin parlak olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada komşuda abdest almak kederden ve stresten kurtulacağına, ticaret ehli bir kimse olacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada köpeğin abdest alması yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada korkudan abdest almak iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, konfor, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada korkup abdest almak bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına inanılmaktadır.

Rüyada kovadan abdest almak kısmetli kapıların açılacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada külle abdest almak ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, çok huzurlu bir duruma geleceğine, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada kumla abdest almak bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, ferahlayacağına, hayırlı kapılara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kusur abdesti almak işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına işaret eder.

Rüyada küvette abdest almak eldeki imkanlardan ötürü sürekli Allah’a şükür edileceğine, evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuyudan abdest almak ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine yorulur.

Rüyada leğende abdest almak çok mutlu olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, eşi ile ağız tadını, muhabbeti, uyumu, anlayışı, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına delalettir.

Rüyada mağarada abdest almak hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına, kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine delalet eder.

Rüyada medresede abdest almak kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada mescidi nebevide abdest almak maddi anlamda rahatlık göreceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mezarda abdest almak konfor içinde yaşayacağına, adını aklamayı başaracağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta abdest almak işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada misafirlikte abdest almak evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye işaret ettiğine inanılır.

Rüyada musluktan abdest almak kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına rivayet eder.

Rüyada mutfakta abdest almak huzurunun artacağına, iç sıkıntınızın azalacağına, yolculuğa ve bununla erişilecek hayra alamet etmektedir.

Rüyada namaz kılmak abdest almak endişelerin biteceğine, hayatının çok güzel yönde ilerlediğini duyacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada nehirde abdest almak çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına yorulur.

Rüyada niyet edip abdest almak atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada normal abdest almak sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada odada abdest almak başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, ana baba dualarının alınacağına delalettir.

Rüyada ojeli abdest almak bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, kesilmeyecek bir kazancı olacağına, yakın bir zaman sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine işarettir.

Rüyada ojeli tırnakla abdest almak büyük bir projenin başına geçileceğine, alım gücünün artmasına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine alamet eder.

Rüyada ojeyle abdest almak rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada okulda abdest almak işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada öleceğini bilip abdest almak eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına delalettir.

Rüyada ölmüş insanın abdest alması karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına inanılır.

Rüyada ölmüş kişiye abdest aldırmak hakça ve eşit bir şekilde bölüştürülen bir miras sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada oluktan abdest almak bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, yanlış anlaşılan bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, sıkıntıdan kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölüyle abdest almak çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, mal varlığının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada ormanda abdest almak yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, bazı konularda konuşulacağına, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına alamet etmektedir.

Rüyada otobüste abdest almak çok hayırlı kazançların elde edileceğine, gönlünün feraha ereceğine, kendini kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına alamettir.

Rüyada pekmezle abdest almak kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, sürpriz ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pınardan abdest almak sorunları ortadan kaldıracağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada pirinçle abdest almak yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına alamettir.

Rüyada sabah abdest almak çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sabah namazına kalkıp abdest almak elinin bollaşacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada samanla abdest almak Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada şarapla abdest almak sevdikleri ile bir araya geleceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada savaşta abdest almak bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına delalettir.

Rüyada şekerle abdest almak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bir hastalıktan kurtulunacağına, maddi sıkıntısı olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada şelalede abdest almak küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada şerbetle abdest almak insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına alamettir.

Rüyada sevdiğine abdest aldırmak içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sirkeyle abdest almak kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, hayırlı işlere imza atacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sokakta abdest almak rızkının bollaşacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendini seven bir kimseye parasal olarak çok büyük destek vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su görmek abdest almak istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına inanılmaktadır.

Rüyada su kaynağından abdest almak rızkının da çoğalacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına yorulur.

Rüyada sürekli abdest almak borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına alamettir.

Rüyada susuz abdest almak hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, yeni bir şehre yerleşileceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına inanılmaktadır.

Rüyada sütle abdest almak yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarlada abdest almak çok daha iyi bir konuma geleceğine, büyük bir proje gerçekleştirerek çok saygın bir kişi olacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine yorulur.

Rüyada tastan abdest almak eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ters abdest almak verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, işindeki verimin artacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada teyemmüm abdest almak düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, kısmetinin açılacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada topluca abdest almak alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, iyileşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tükürükle abdest almak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Rüyada tulumbadan abdest almak sıkıntılarını bir köşeye atacağına, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada türbede abdest almak yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada tuvalette abdest almak tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, maddi güç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuzla abdest almak atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçakta abdest almak ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada umrede abdest almak kazancının ve rahatlığının daim olacağına, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği olumlu gelişmelerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada unla abdest almak çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına delalettir.

Rüyada yağmur yağarken abdest almak verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yağmurda abdest almak hayır işlerinden geri kalmayacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada yarım abdest almak atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaşlı adama abdest aldırmak yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, hayatının güzelliklerle, kolaylıklarla ve ayrıcalıklarla sürüp gideceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine inanılır.

Rüyada yatakta abdest almak işlerinin hemen hallolacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatarak abdest almak rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yavaş abdest almak rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sağlık içinde yaşanacağına, hep dua edeceğine rivayet eder.

Rüyada yıkanıp abdest almak maddi açıdan büyük bir bolluğa erişileceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yoğurtla abdest almak yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine alamet eder.

Rüyada zemzemle abdest almak özlem gidereceğine, gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine inanılır.

Rüyada ziyarette abdest almak çok mutlu olacağına, sevineceğine, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zor abdest almak iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, zorlukları atlatacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zor şartlarda abdest almak günahlarından tövbe etmeye, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif Beyza Himmet

Rüyamda yolun kenarındaki çesmede abdest alıyorum. Kolumun birini yıkayıp diğerini yolun öbür tarafına geçince ıslak elimle mesediyorum. yol boyunca küs olduğum arkadaşımın yanında yürüyorum ama hiç konuşmuyoruz. sonra tekrar yolun öbür tarafına geçip çeşmede abdestimi tamamlıyorum. Orada bir leğen içinde tuzlu su var. İçine girip ayaklarımı da onda yıkıyorum. Yine karsıya geçip küs olduğumuz arkadaşımın yanından yürümeye devam ediyorum. Ama ne o konuşuyor benimle ne ben

Gamze Kaya

Rüyamda bir iş yerinden musluk akıyordu . Ben de musluktan abdest aldım ve namaz kıldım. Sonra baktım yanimda iki saksı çiçek duruyor o çiçeği dalından koparıp ekmek istiyordum o yüzden namazımi hakkıyla kilamamistim.

gülçin

merhaba, rüyamda evde bulunan kolonu çeşme olarak gördüm kolondan ince ince sular akıyordu. bende sulardan abdest alıyordum ve etrafta bir sürü çiçek vardı çiçek topladım. ne anlama gelmektedir ?