Rüyada Lif Çalmak

Rüyada lif çalmak sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, işlerdeki karın artacağına, Allah’ın sayısız lütuflarını göreceğine, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin gelecek yıllar için birikim yaparak daha rahat bir emeklilik dönemi elde edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, rüyayı gören kişi bekar ise kısmetinin çıkacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada lif çalmak acıların ve gözyaşının dineceğine, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, kurulu bir düzeni olacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, eğlenceli mekânlara gideceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, işlerin aksamayacağına, tartışmaların sona ereceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine rivayet eder.

Rüyada lif çalmak her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine, elinin bolluk göreceğine, yapacağı her yeni işin kendisine hayır ve uğur getireceğine, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine rivayet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, sevdiklerine doyasıya sarılacağına, iyi haberler alınacağına inanılmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya karaca

Rüyamda 5 adet lif var lifin birini bir kadın çalıyor lif eksiliyor ben bağırıyorum hırsız var lifi çaldı sizinde altınlarınızı paralarınızı calar diye