Rüyada Limon Satmak

Rüyada limon satmak işinde profesyonel kimse olacağına, başarılarının devamlı olacağına, çok güzel günler görüleceğine, mutluluğunu kaçıran, onu üzen, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin sorunlarını ortadan kaldıracağına, mevcut kötü durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yeni yerler göreceğine, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, kurtuluşa ereceğine delalet eder.

Rüyada limon satmak kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, uzak ve hayırlı bir yola gidileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, aile bireyleri arasında huzurun, düzenin, saygının hiç eksik olmayacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pazarda limon satmak sağlığına kavuşacağına, arını ve namusunu şeref sayacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, eline geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına, çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, kendisiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments