Rüyada Lise Aşkını Görmek

Rüyada lise aşkını görmek yeni çalışmalar yapılacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, şansın her zaman kişiden yana olacağına, övgü dolu sözler duyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kişinin düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, çok başarılı olacağına, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, rahata kavuşacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada lise aşkını görmek çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, yaptığı her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacağına, ahiret hayatının da güzel olacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına, gelişim içine girileceğine işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin yeni kararlar alınacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, yaşamında kolaylıklara kavuşacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, makamının sarsılmayacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski lise aşkını görmek sevinçli ve güzel günler göreceğine, malvarlığının çok daha artacağına, iş hayatında ilerledikçe ilerleyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, önemli işlerin başındaki kimse olacağına, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, el üstünde tutulacağına, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına işarettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Lise Aşkını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. merhaba,rüyamda lisedeki flörtüm beni korumak için arkadaşlarına emanet ediyordu.bir tarladaydık ,iki kesişen ince bir yol ve elektrik direkleri vardı.Ben de şaşırmış olmakla beraber onların yanına geçiyordum.Yalnız düz yolda yürüyor gibi değil ,suda yüzermişim gibi,havayla boğuşarak geçiyordum.Beni koruduğu kişiler de öğretmenlerimdi.Nasıl yorumlarsınız?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya gelişmelere, hayırlara ve hayata yorulmalıdır. Rüya tabirine göre güzel, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına; bazı çalışmaların hayırlı bir şekilde sonlandırılması ile insanların imrendiği ve kıskandığı bir kişi olacağına; iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına rivayet eder.

 2. Bende rüyamda annemle yürüyoruz annen yarı felçli sonra nasıl oluyorsa sağ tarafımızda ateş renginde maymunlar oluyo vede insanlar annemde maymunlara bakmak istiyo hama onlar anneme saldırıyo bende annemi oradan alıp kaçırıyorum hama onlar bizi takip ediyo nasıl oluyosa taşlı çamurlu yola gidiyoruz ben annemi alıp bi sığınağa giriyoruz birkaç insanla onlardan kurtuluyoz

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya hayırlara, makama ve saygınlığa tabir olunur. Rüya alimlerine göre sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine; mevki ve makam sahibi olmasına rağmen geldiği yeri unutmayacağına; toplum nazarında saygın bir kimliğe kavuşulacağına yorulmalıdır.

 3. rüyamda eski sevgilimi gördüm bizim evdeydi ama bizim sınıftaki erkeklerin hepsi benim evimdeydi.bir proje falan varmış sanırım. beraber konuştuk ve barıştık.onun babaannesi ve dedesini gördüm böyle istemeye gelmişler gibiydi.ama birazda tanışma gibiydi.YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya güzelliğe, maddiyata ve temizliğe delalettir. Rüya yorumuna göre yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine; geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine; hayatında temiz ve yeni bir sayfa açacağına delalet eder.

 4. Lisede çok sevdiğim birisi vardı(şuan ikimizde üniversite okuyoruz) o da bunu biliyordu. Rüyamda onu gördüm benimle konuşmaya çalışıyordu güzel bir şekilde ilk başta ben konuşmuyodum sonra tekrar yanıma geliyordu sarıldık sarılırken ağlıyodum sonra beraber yürüdük gülerek. Yorumlarsanız sevinirim 🙏🏻

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kazanmaya, hayata ve dayanışmaya tabir olunur. Rüya tabirine göre gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına; bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine; ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim