Rüyada Lokum Çalmak

Rüyada lokum çalmak tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, sorunlarını aşacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, feraha ermeye işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, atılıma geçeceğine, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada lokum çalmak variyeti ile herkesi kıskandıracağına, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre hayatının uzun süreceğine, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına alamettir.

Rüyada lokum çalmak işlerin toparlanacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, kendisini ferahlamış hissedeceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, zenginlik elde edeceğine rivayet eder.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, anne baba dualarının alınacağına, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, evlat sahibi olunacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments