Rüyada Mafyadan Kaçmak

Rüyada mafyadan kaçmak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, yakın bir zaman içinde hayallerine kavuşacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, feraha ereceğine, borçlu olanlar için yakın zamanda borcunu ödemeye rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, iş ortamında çektiği sıkıntılı durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, yaşamını daha iyi planlayacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mafyadan kaçmak nimet ve bolluğu yaşayacağına, adının ve şanının yürüyeceğine, endişelerin biteceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin görevinde yükseleceğine, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, işlerinde verimin artacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine alamet eder.

Rüyada organ mafyasından kaçmak her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, kurtuluşa ereceğine, kısa bir flört döneminden sonra hazırlıklara başlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cicek

Rüyada mafyadan kaçıp saklanmak ve sonra arabayla kaçmak ne anlama gelir?

Emel

Bir otobusun icindeyiz, eşim ben ve oğlum, bizle beraber birkaç tane mafya adamları da var. Başka bir mafyadan kaçıyormuşuz, adam otobüsü sürüyor diğer mafya adamlarıda dışarıda ellerinde silahlarıyla bizi vuracaklarını söylüyorlar ama ates etmiyorlar, tehdit ediyorlar. Sonra adam otobüsü hızlı sürüyor, dışardaki adamları atlatıyor, sonra bizi indirin diyoruz, iniyoruz otobüsden eşimin elinde eşyalar var, bende birkaç eşya alıyorum elinden taşıyoruz hemen bir yere koşup ev bulup saklanıyoruz.