Rüyada Makyaj Çalmak

Rüyada makyaj çalmak işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına, uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada makyaj çalmak karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, arabasını ve toprağının olacağına, iş hayatında kazandığı deneyimleri etrafındaki insanlara aktaracağına, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin manevi rahatlamaya erileceğine, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle sevdiğini yanında barındıracağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine delalet eder.

Rüyada makyaj çalmak çok başarılı olacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, vereceği yerinde kararların kendisine kar ve mutluluk getireceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin hayatındaki fırtınaların durulacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments