Rüyada Marul Yaprağı Görmek

Rüyada marul yaprağı görmek çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, çok iyi atılımlar yapılacağına, karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kimsenin elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, geleceğinin parlak olacağına, zafer elde edeceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, pek çok olumlu gelişmelere işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük marul yaprakları görmek ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, çok istediklerinin Allah tarafından çalışması ve inanması karşılığında kendisine nasip edileceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, sevilen kişiler ile yaşanan herhangi bir kırgınlık varsa eğer tatlıya bağlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile gelen bir teklife olumlu cevap vereceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil marul yaprağı görmek Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, ileride saygın bir kimse olacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, eksik olan yanının tamamlayacağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, yaradanın güzel bir şansı kendisine vereceğine, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda tanıdığım biri ailemde ki herkese sayarak 5 tane taze marul yaprağı veriyor komşu da bize anahtar verdi

Ayşe

Rüyamda bi aracın bagaj kısmından eşya alırken elimde yıkanmış marul yaprakları ile bi kac kirli lahana yaprağı tutuyorum, yanımda bi aile var onların da bnm de yüzüm gülüyor o vaziyetteyiz. Teşekkürler.