Rüyada Masada Oturanları Görmek

Rüyada masada oturanları görmek parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, maddi zararının giderileceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Rüyanın manasına göre rüyayı görenin sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, sıkıntılarını atlatacağına, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada nikah masasında oturduğunu görmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine tabir olunur.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin feraha ereceğine, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğini masada otururken görmek rahat şekilde geçineceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, dertlerin bir anda sona ereceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı gören kişinin uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, yeniden can bulacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacak olayların olacağına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments